לימודי פילאטיס

לימודי פילאטיס בעדי סטודיו לפילאטיסלימודי פילאטיס זה מסוג אותם הדברים שעד שלא מנסים אותם אי אפשר להבין את התרומה שלהם לגוף, לנפש ולהרגשה הכללית. לכן, אם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים לעשות משהו למען עצמכם בהחלט כדאי יהיה לקחת בחשבון את האפשרות של לימודי פילאטיס מקצועיים. עדי סטודיו לפילאטיס קיים כבר כמה שנים ואצלנו תוכלו ליהנות מהטוב ביותר בתחום, במיוחד אם מה שאתם רוצים ללמוד זה פילאטיס מכשירים. השיעורים אצלנו מתקיימים לפי רמות שונות כך שבין אם אתם:

- מתחילים

- בינוניים

- או מקצועיים

תוכלו למצאו בקלות שיעורים שאליהם תוכלו להצטרף. כמו כן, חשוב לדעת שהבסיס של השיעורים אצלנו הוא בדרך כלל הנושא של פילאטיס מכשירים אך אנחנו משלבים גם עבודות ותרגילים על המזרן.

למי מתאימים לימודי פילאטיס?

לימודי פילאטיסלא אחת קורה שאנשים בטוחים לגבי ענפי ספורט שונים שהם יוכלו להתאים רק לאנשים מסוימים, אך כאשר מדברים על פילאטיס מדברים על תחום שפונה אל כולם. לכן ניתן לראות אצלנו בין המתעלמים:

- נשים

- גברים

- ספורטאים

- אנשים שעברו פציעות

- נשים בהריון

בפועל פילאטיס מכשירים יכול להתאים לכל אחד, והדבר היחיד שחשוב זה להתאים את האימון לרמת המאומן, אך זו כבר האחריות שלנו ולכן אין לכם מה לדאוג. בנוסף לכל אלה אנחנו מציעים לכם לבוא וללמוד פילאטיס במסגרות שונות כי תוכלו לבחור בין שיעורים קבוצתיים, שיעורים זוגיים או אפילו שיעורים אישיים, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ותראו איך ההרגשה שלכם תשתפר פלאים.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 054-8002276
כתובתנו:קרית אדמונד י' ספרא שדרת המוזיאונים גבעת רם, 91904 ירושלים